Copyright 2021 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Nedjelja, 31 Siječanj 2021 16:41

Prvenstvo Rukometnog saveza Herceg Bosne za mlađe uzraste – 11 kolo muškarci.

Tomislavgrad; 31.01.2021 godine

Tomislavgrad; 31.01.2021 godine

 

 

 

Uzrast 2005 godište

 

RK Delminium - RK Međugorje poluvrijeme  (17:7)  kraj:- 27:19

 

Najviše golova kod naše ekipe postigao je Jozo Tadić 5 golova koji je danas bio igrač, a kod Međugorja R. Primorac također 5 golova.

 

Uzrast 2007 godište

 

RK Delminium - RK Međugorje poluvrijeme  (18:8)  kraj:- 34:20

 

Najviše golova kod naše ekipe postigao je Ivan Vučur 8 golova, a kod Međugorja P.Dodig 10 golova.

 

Čestitamo našim rukometašima na današnjim pobjedam protiv ekipa Međugorja u 11 kolu prvenstva Rukometnog saveza Herceg Bosne za mlađe uzraste. I danas su naše ekipe pokazale ljepotu rukometne igre, sa razrađenim akcijama u napadu i čvrstoj obrani. Uspjeh je tim veći što je trener u jednom trenutku uveo cijelu postavu mlađih igrača koji su dostojno zamijenili starije kolege uzrasta 2005 godište u svim fazama igre. Ovakva postava mladih uzrasta stalno je držala  prednost sa istim brojem golova, skoro cijelo drugo poluvrijeme. Ovo je odraz kvalitetnog i nadasve stručnog rada sa djecom u Rukometnom i Ženskom rukometnom klubu Delminium Tomislavgrad.