Copyright 2021 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Nedjelja, 31 Siječanj 2021 07:17

Završnica prvenstva u organizaciji Rukometnog saveza Herceg Bosne – Kadeti 2021

 

Ljubuški; 30.01.2021 godine

 

 

Završnica prvenstva u organizaciji Rukometnog saveza Herceg Bosne – Kadeti

 

Polufinalna utakmica:-

 

RK Izviđač – RK Delminium  poluvrijeme (8:7)  kraj:- 20:12

 

Najviše golova kod naše ekipe postigao je Marko Čamber 5 golova, a kod Izviđača D. Ćoško 9.

 

Utakmica za treće mjesto:-

 

RK Delminium : RK Međugorje poluvrijeme  (9:9)  kraj:- 19:18

 

Najviše golova kod naše ekipe postigao je Stipan Tavra8 golova, a kod Međugorja L. Martinović također 8.

 

Čestitamo našim rukometašima - Kadeti uzrast 2003 godište i mlađi, na osvojenom trećem mjestu i plasmanu na državno prvenstvo Bosne i Hercegovine,  koje će se održati u mjesecu lipnju 2021 godine. Svakako je ovo veliki uspjeh duvanjskih rukometaša jer su u pravilu svake godine među  prve tri ekipe u završnicama prvenstva u organizaciji Rukometnog saveza Herceg Bosne. Čestitke i trenerima jer su oni i zaslužni za ovaj veliki uspjeh unatoč svim problemima i nemogućnosti treniranja uslijed ove pošasti COVID 19 koja nas je zadesila.