Copyright 2018 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Utorak, 05 Travanj 2016 10:04

P R V E N S T V O Z A M L A Đ E UZRASTE uzrast 2002 godište GODINA 2016 MLAĐE KADETKINJE uzrast 2002 godište

P R V E N S T V O Z A M L A Đ E UZRASTE

 uzrast 2002 godište

GODINA  2016

MLAĐE KADETKINJE   uzrast 2002 godište
 

 


BOSNA I HERCEGOVINA

RUKOMETNI SAVEZ HERCEG BOSNE


P R V E N S T V O
Z A
M L A D E

djevojčice

GODINA  2016

MLAĐE KADETKINJE 2016
( Igračice rođene 2002 i mlađe)
SUSTAV NATJECANJA : Liga -   10. Kola  ( dvostruki bod sustav )
TRAJANJE UTAKMICA : 2 X 15 MINUTA ( sa odmorom od 8 minuta )


SUDIONICI LIGE :
1.    HŽRK ZRINJSKI – Mostar
2.    HRK KATARINA – – Mostar
3.    HŽRK LIPANJSKE ZORE. – Čapljina
4.    HRK GRUDE Autoharc   – Grude
5.    ŽRK DELMINIJUM – Tomislavgrad
6.    ŽRK IZVIĐAČ – Ljubuški
                                           RASPORED IGRANJA:
I i II KOLO  (SUBOTA )19.03.2016  god. MOSTAR
ORGANIZATOR HŽRK ZRINJSKI
I KOLO                   
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
1.        HŽRK ZRINJSKI –RK IZVIĐAČ Autotrans
Suci:: I. Bošnjak-J.Marić
Nadzornik:Kekić    24:9 (12:5)       
2.        HRK KATARINA – ŽRK DELMINIJUM
Suci: I. Bošnjak-J.Marić
Nadzornik: Kekić    23:22 (13:11)       
3.        HŽRK LIPANJSKE ZORE- HRK GRUDE Auth
Suci: K.Zlopaša-D.Melo
Nadzornik:Kekić    13:24 (7:11)    

II  KOLO
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
4.        RK IZVIĐAČ Autotrans – HRK GRUDE Autoherc
K.Zlopaša-D.Melo
Nadzornik:Kekić    15:31 (8:15)       
5.        HRK DELMINIJUM- HŽRK LIPANJSKE ZORE
K.Zlopaša-D.Melo
Nadzornik:Kekić    25:14 (15:6)       
6.        HŽRK ZRINJSKI -HRK KATARINA  
K.Zlopaša-D.Melo
Nadzornik:Kekić    13:15 (6:9)    






LJSTVICA NAKON 1 i 2 kola
 
1.    HŽRK GRUDE Auth    2    2    0    0    55:28    6    +27       
2.    HRK KATARINA    2    2    0    0    38:35    6    +3       
3.    HŽRK ZRINJSKI       2    1    0    1    37:24    3    +13       
4.    RK DELMINIUM    2    1    0    1    47:37    3    +10       
5.    HŽRK LIPANJSKE ZORE    2    0    0    2    27:49    0    -22       
6.    RK IZVIĐAČ  Autotrans     2    0    0    2    24:55    0    -31    

                                RASPORED IGRANJA:
III i IV KOLO  (SUBOTA )02.04.2016  god. ČAPLJINA
ORGANIZATOR HŽRK LIPANJSKE ZORE
III KOLO                   
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
1.        HRK KATARINA –RK IZVIĐAČ Autotrans
Suci:Džolić-F.Čolak
Nadzornik:Z.Petković    
10:0       
2.        HŽRK LIPANJSKE ZORE – HŽRK ZRINJSKI
Suci:Šarac-F.Čolak
Nadzornik: Z.Petković    
9:17 (5:9)       
3.        HŽRK GRUDE Autoherc – RK DELMINIUM
Suci: Džolić-Šarac
Nadzornik: Z.Petković    
17:22 (5:15    

 
IV  KOLO
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
4.        RK IZVIĐAČ Autotrans – RK DELMINIUM
Suci: Džolić-F.Čolak
Nadzornik: Z.Petković    
0:10       
5.        HŽRK ZRINJSKI - HŽRK GRUDE Autoherc
Suci: Šarac-F.Čolak
Nadzornik: Z.Petković    
20:15 (10:7)       
6.        HRK KATARINA – LIPANJSKE ZORE  
Suci: Džolić-Šarac
Nadzornik: Z.Petković    
31:10 (17:5)    
 
LJSTVICA NAKON 3 i 4 kola
 
1.    HRK KATARINA    4    4    0    0    79:45    12    +34       
2.    HŽRK ZRINJSKI       4    3    0    1    74:48    9    +26       
3.    RK DELMINIUM    4    3    0    1    79:54    9    +25       
4.    HŽRK GRUDE Auth    4    2    0    2    87:70    6    +17       
5.    HŽRK LIPANJSKE ZORE    4    0    0    4    46:97    0    -51       
6.    RK IZVIĐAČ  Autotrans     4    0    0    4    24:75    0(-2)    -51    



RASPORED IGRANJA:
V i VI  KOLO  (SUBOTA iliNEDJELJA )  09./10.04.2016  god. GRUDE
ORGANIZATOR HŽRK GRUDE Autoherc
V. KOLO                   
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
1.        LIPANJSKE ZORE  –RK IZVIĐAČ Autotrans
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac           
2.        HŽRK GRUDE Autoherc – HRK KATARINA
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac           
3.        ŽRK DELMINIUM – HŽRK ZRINJSKI
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac        

 
VI  KOLO
 
Broj utakmice    sat                P     A    R    O    V   I    REZULTAT       
4.        RK IZVIĐAČ Autotrans – ŽRK ZRINJSKI
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac           
5.        ŽRK DELMINIUM - HRK KATARINA
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac           
6.        HŽRK GRUDE Autoherc-LIPANJSKE ZORE
Suci: Jukić-Rašić
Opunemoćenik:F.Medjugorac        


NATJECATELJSKO  POVJERENSTVO
Zenko ALPEZA v.r.
                           Pero MARIĆ v.r.
                                                  Mileta  KEKIĆ  v.r.