Copyright 2018 - Custom text here
  • RK Delminuim

• ŽRK Delminuim

Srijeda, 11 Studeni 2015 19:02

REZULTATI UTAKMICA - ŽRK Delminium - ŽRK Katarina i RK Delminium - RK Nova Bila nedjelja 15.11.2015

31 : 30

Danas u nedjelju rukometašice i rukometaši Delminiuma, odigrali su dvije dramatične utakmice u kojima su polučili polovične rezultate. Naše cure  protiv ekipe Katarine iz Mostara izgubile su rezultatom 13 : 33 iako su u prvih desetak minuta utakmice vodile rezultatom 7 : 6. Stoga čestitke našim curama jer su igrale protiv ekipe koja ise natječe u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.

Rukometaši Delminiuma su nakon prvog poluvremena otišli na odmor sa četiri gola prednosti, a nakon velikog vodstva od 6 golova razlike došli u negativan skor i, u zadnjim sekundama utakmice spašavali pobjedu. U zadnjih 5 sekundi ekipa Nove Bile uradila je presing i naši momci su uspjeli sačuvati prednost  od jednog gola i doći do velike pobjede u ligi Herceg Bosne. Čestitamo.