Copyright 2018 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rshbcom/public_html/rkdelminium.com/components/com_k2/models/item.php on line 877
Utorak, 20 Studeni 2018 13:20

Rukometni savez HERCEG BOSNE natjecanje za mlađe skupine- muškarci

Rezultati i tablica LIGA MLADIH –muškarci 2018/2019

 

 

B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

H E R C E G – B O S N E

HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

3381002201486414: ID: 4227242230000

 

LIGA MLADIH –muškarci 2018/2019

Sudionici natjecanja:

  A LIGA – DJEČACI (2004/05)

B LIGA – CICIBANI (2006/2007)

A1  RK IZVIĐAČ

B1 RK IZVIĐAČ I

A2  HRK ČAPLJINA

B2 RK IZVIĐAČ II

A3  SU OPTIMIST

B3 SU  OPTIMIST

A4  HRK ŠIROKI

B4 HRK ŠIROKI

A5 RK DELMINIUM

B5 RK DELMINIUM

A6 HMRK ZRINJSKI

B6 HMRK ZRINJSKI

A7 HRK MEDJUGORJE

B7 HRK MEDJUGORJE

A8 RA ČAPLJINA

B8 RA ČAPLJINA

 

PRVO I DRUGO KOLO – 03.11.2018. MJESTO:   ŠIROKI BRIJEG

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

03/04.11.18

A

I

RK IZVIĐAČ - SU OPTIMIST

12.00 h

23-11 (10-4)

03/04.11.18

A

I

HRK ČAPLJINA - HRK ŠIROKI

12.35 h

11-22 (3-8)

03/04.11.18

B

I

RK IZVIĐAČ I - SU  OPTIMIST

13.10 h

14-5 (7-2)

03/04.11.18

B

I

RK IZVIĐAČ II - HRK ŠIROKI

13.35 h

7-4 (4-1)

03/04.11.18

A

II

RK IZVIĐAČ - HRK ŠIROKI

14.00 h

18-10 (10-4)

03/04.11.18

A

II

HRK ČAPLJINA -SU OPTIMIST

14.35 h

17-16 (9-11)

03/04.11.18

B

II

RK IZVIĐAČ I - HRK ŠIROKI

15.10 h

9-2 (1-1)

03/04.11.18

B

II

RK IZVIĐAČ II - SU  OPTIMIST

15.40 h

10-7 (6-4)

 

 

PRVO I DRUGO KOLO – 03/04.11.2018.  MJESTO: TOMISLAVGRAD

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

03/04.11.18

A

I

RKDELMINIUM-HRK MEDJUGORJE

8:30

14:9 (8:5)

03/04.11.18

A

I

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

9:00

18:13(9:7)

03/04.11.18

B

I

RKDELMINIUM - HRKMEDJUGORJE

9:30

7:3(4:1)

03/04.11.18

B

I

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

10:00

13:8(7:4)

03/04.11.18

A

II

RKDELMINIUM-RA ČAPLJINA

11:00

22:9(12:5)

03/04.11.18

A

II

HMRKZRINJSKI - HRK MEDJUGORJE

11:30

17:19(9:8)

03/04.11.18

B

II

RKDELMINIUM - RA ČAPLJINA

12:00

17:6(10:3)

03/04.11.18

B

II

HMRK ZRINJSKI - HRKMEDJUGORJE

12:30

11:3(6:1)

LJESTVICA NAKON 1. i 2. kola (liga za2004/2005 – dječaci)

1.

A1  RK IZVIĐAČ

2

2

0

0

41:21

6

+20

2.

A5 RK DELMINIUM

2

2

0

0

36:18

6

+18

3.

A2  HRK ČAPLJINA

2

1

0

1

28:38

3

+10

4.

A6 HMRK ZRINJSKI

2

1

0

1

35:32

3

+3

5.

A4  HRK ŠIROKI

2

1

0

1

32:29

3

+3

6.

A7 HRK MEDJUGORJE

2

1

0

1

28:31

3

-3

7.

A3  SU OPTIMIST

2

0

0

2

27:40

0

-13

8.

A8 RA ČAPLJINA

2

0

0

2

22:40

0

-18

 

LJESTVICA NAKON 1. i 2.kola (liga za 2006/2007 cicibani)

1.

B1 RK IZVIĐAČ I

2

2

0

0

23:7

6

+16

2.

B5 RK DELMINIUM

2

2

0

0

24:9

6

+15

3.

B6 HMRK ZRINJSKI

2

2

0

0

24:11

6

+13

4.

B2 RK IZVIĐAČ II

2

2

0

0

17:11

6

+6

5.

B4 HRK ŠIROKI

2

0

0

2

6:16

0

-10

6.

B3 SU  OPTIMIST

2

0

0

2

12:24

0

-12

7.

B7 HRK MEDJUGORJE

2

0

0

2

6:18

0

-12

8.

B8 RA ČAPLJINA

2

0

0

2

14:30

0

-16

 

 

TREĆE I ČETVRTO KOLO – 10/11.11.2018.                          MJESTO: LJUBUŠKI

 

10.11.18

A

III

RK IZVIĐAČ - RK DELMINIUM

10:00

22:12(10:7)

10.11.18

A

III

HRK ČAPLJINA - HMRK ZRINJSKI

10:35

15:26(7:13)

10.11.18

B

III

RK IZVIĐAČ II - RK DELMINIUM

11:00

7:3(3:2)

10.11.18

B

III

RK IZVIĐAČ I - HMRK ZRINJSKI

11:35

11:5(6:3)

10.11.18

A

IV

RK IZVIĐAČ - HMRK ZRINJSKI

12:00

23:14(13:7)

10.11.18

A

IV

HRK ČAPLJINA - RK DELMINIUM

12:35

7:27(2:14)

10.11.18

B

IV

RK IZVIĐAČ II - HMRK ZRINJSKI

13:00

7:10(4:5)

10.11.18

B

IV

RK IZVIĐAČ I - RK DELMINIUM

13:35

12:5(7:2)

 

TREĆE I ČETVRTO KOLO – 10/11.11.2018 MJESTO: RAMA-PROZOR

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

10/11.11.18

A

III

SU OPTIMIST - HRK MEDJUGORJE

10:00

10:18(6:12)

10/11.11.18

A

III

HRK ŠIROKI - RA ČAPLJINA

10:35

14:13(7:6)

10/11.11.18

B

III

SUOPTIMIST - HRK MEDJUGORJE

11:00

10:12(5:6)

10/11.11.18

B

III

HRK ŠIROKI - RA ČAPLJINA

11:35

9:8(4:4)

10/11.11.18

A

IV

SU OPTIMIST - RA ČAPLJINA

12:00

16:21(6:12)

10/11.11.18

A

IV

HRK ŠIROKI - HRK MEDJUGORJE

12:35

11:12(6:6)

10/11.11.18

B

IV

SU  OPTIMIST - RA ČAPLJINA

13:00

4:10(1:6)

10/11.11.18

B

IV

HRK ŠIROKI - HRK MEDJUGORJE

13:35

7:4(3:2)

 

 

 

 

 

LJESTVICA NAKON 3. i 4. kola (liga za2004/2005 – dječaci)

1.

A1  RK IZVIĐAČ

4

4

0

0

86:47

12

+39

2.

A5 RK DELMINIUM

4

3

0

1

75:47

9

+22

3.

A7 HRK MEDJUGORJE

4

3

0

1

58:52

9

+6

4.

A6 HMRK ZRINJSKI

4

2

0

2

75:70

6

+5

5.

A4  HRK ŠIROKI

4

2

0

2

57:54

6

+3

6.

A8 RA ČAPLJINA

4

1

0

3

57:69

3

-12

7.

A2  HRK ČAPLJINA

4

1

0

3

55:99

3

-44

8.

A3  SU OPTIMIST

4

0

0

4

53:79

0

-26

 

 

LJESTVICA NAKON 3. i 4.kola (liga za 2006/2007 cicibani)

1.

B1 RK IZVIĐAČ I

4

4

0

0

46:17

12

+29

2.

B6 HMRK ZRINJSKI

4

3

0

1

39:29

9

+10

3.

B2 RK IZVIĐAČ II

4

3

0

1

31:24

9

+7

4.

B5 RK DELMINIUM

4

2

0

2

32:28

6

+4

5.

B4 HRK ŠIROKI

4

2

0

2

22:28

6

-6

6.

B8 RA ČAPLJINA

4

1

0

3

32:43

3

-11

7.

B7 HRK MEDJUGORJE

4

1

0

3

22:35

3

-13

8.

B3 SU  OPTIMIST

4

0

0

4

26:46

0

-20

 

PETO I ŠESTO KOLO – 17/18.11.2018.            MJESTO: ČITLUK

 

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

17/18.11.18

A

V

RK IZVIĐAČ - HRK MEDJUGORJE

10:00

22:10(11:5)

17/18.11.18

A

V

HRK ČAPLJINA - RA ČAPLJINA

10:35

9:19 (5:10)

17/18.11.18

B

V

RK IZVIĐAČ I - HRK MEDJUGORJE

11:00

13:6 (7:2)

17/18.11.18

B

V

RK IZVIĐAČ II - RA ČAPLJINA

11:35

14:13(7:6)

17/18.11.18

A

VI

RK IZVIĐAČ - RA ČAPLJINA

12:00

24:17 (13:9)

17/18.11.18

A

VI

HRK ČAPLJINA - HRK MEDJUGORJE

12:35

16:18 (8:9)

17/18.11.18

B

VI

RK IZVIĐAČ I - RA ČAPLJINA

13:00

15:7 (8;3)

17/18.11.18

B

VI

RK IZVIĐAČ II - HRK MEDJUGORJE

13:35

14:11(6:5)

 

PETO I ŠESTO KOLO – 17/18.11.2018.       MJESTO: MOSTAR

 

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

17/18.11.18

A

V

SU OPTIMIST - RK DELMINIUM

10:00

12:19 (6:9)

17/18.11.18

A

V

HRK ŠIROKI - HMRK ZRINJSKI

10:35

21:20 (11:10)

17/18.11.18

B

V

SU  OPTIMIST - RK DELMINIUM

11:00

5:13  (2:7)

17/18.11.18

B

V

HRK ŠIROKI - HMRK ZRINJSKI

11:35

8:9  (4:5)

17/18.11.18

A

VI

SU OPTIMIST - HMRK ZRINJSKI

12:00

16:17 (8:8)

17/18.11.18

A

VI

HRK ŠIROKI - RK DELMINIUM

12:35

12:11  (6:5)

17/18.11.18

B

VI

SU  OPTIMIST - HMRK ZRINJSKI

13:00

6:11  (3:6)

17/18.11.18

B

VI

HRK ŠIROKI - RK DELMINIUM

13:35

7:8   (4:4)

 

 

LJESTVICA NAKON 5. i 6. kola (liga za2004/2005 – dječaci)

1.

A1  RK IZVIĐAČ

6

6

0

0

132:74

18

+58

2.

A5 RK DELMINIUM

6

4

0

2

105:71

12

+34

3.

A4  HRK ŠIROKI

6

4

0

2

82:79

12

+3

4.

A7 HRK MEDJUGORJE

6

4

0

2

86:90

12

-4

5.

A6 HMRK ZRINJSKI

6

3

0

3

112:107

9

+5

6.

A8 RA ČAPLJINA

6

2

0

4

93:102

6

-9

7.

A2  HRK ČAPLJINA

6

1

0

5

80:136

3

-56

8.

A3  SU OPTIMIST

6

0

0

6

81:115

0

-34

-

 

LJESTVICA NAKON  5. i 6.kola (liga za 2006/2007 cicibani)

1.

B1 RK IZVIĐAČ I

6

6

0

0

74:30

18

+44

2.

B6 HMRK ZRINJSKI

6

5

0

1

59:43

15

+16

3.

B2 RK IZVIĐAČ II

6

5

0

1

59:48

15

+11

4.

B5 RK DELMINIUM

6

4

0

2

53:40

12

+13

5.

B4 HRK ŠIROKI

6

2

0

4

37:45

6

-8

6.

B8 RA ČAPLJINA

6

1

0

5

52:72

3

-20

7.

B7 HRK MEDJUGORJE

6

1

0

5

39:62

3

-23

8.

B3 SU  OPTIMIST

6

0

0

6

37:70

0

-33

 

 

SLIJEDI

OSMO I DEVETO KOLO – 24/25.11.2018.           MJESTO: ŠIROKI

 

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

24/25.11.18

A

VIII

RK IZVIĐAČ - SU OPTIMIST

 

 

24/25.11.18

A

VIII

HRK ČAPLJINA - HRK ŠIROKI

 

 

24/25.11.18

B

VIII

RK IZVIĐAČ I - SU  OPTIMIST

 

 

24/25.11.18

B

VIII

RK IZVIĐAČ II - HRK ŠIROKI

 

 

24/25.11.18

A

IX

RK IZVIĐAČ - HRK ŠIROKI

 

 

24/25.11.18

A

IX

HRK ČAPLJINA -SU OPTIMIST

 

 

24/25.11.18

B

IX

RK IZVIĐAČ I - HRK ŠIROKI

 

 

24/25.11.18

B

IX

RK IZVIĐAČ II - SU  OPTIMIST

 

 

 

OSMO I DEVETO KOLO – 24/25.11.2018.    MJESTO: RA ČAPLJINA

 

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

24/25.11.18

A

VIII

RKDELMINIUM-HRK MEDJUGORJE

 

 

24/25.11.18

A

VIII

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

 

 

24/25.11.18

B

VIII

RKDELMINIUM - HRKMEDJUGORJE

 

 

24/25.11.18

B

VIII

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

 

 

24/25.11.18

A

IX

RKDELMINIUM-RA ČAPLJINA

 

 

24/25.11.18

A

IX

HMRKZRINJSKI - HRK MEDJUGORJE

 

 

24/25.11.18

B

IX

RKDELMINIUM - RA ČAPLJINA

 

 

24/25.11.18

B

IX

HMRK ZRINJSKI - HRKMEDJUGORJE

 

 

 

 

 

 

DESETO I JEDANAESTO KOLO – 01/02.12.2018.    MJESTO: LJUBUŠKI

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

01/02.12.18

A

X

RK IZVIĐAČ - RK DELMINIUM

 

 

01/02.12.18

A

X

HRK ČAPLJINA - HMRK ZRINJSKI

 

 

01/02.12.18

B

X

RK IZVIĐAČ II - RK DELMINIUM

 

 

01/02.12.18

B

X

RK IZVIĐAČ I - HMRK ZRINJSKI

 

 

01/02.12.18

A

XI

RK IZVIĐAČ - HMRK ZRINJSKI

 

 

01/02.12.18

A

XI

HRK ČAPLJINA - RK DELMINIUM

 

 

01/02.12.18

B

XI

RK IZVIĐAČ II - HMRK ZRINJSKI

 

 

01/02.12.18

B

XI

RK IZVIĐAČ I - RK DELMINIUM

 

 

 

DESETO I JEDANAESTO KOLO – 01/02.12.2018.              MJESTO: ČITLUK

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

01/02.12.18

A

X

SUOPTIMIST - HRK MEDJUGORJE

 

 

01/02.12.18

A

X

HRK ŠIROKI - RA ČAPLJINA

 

 

01/02.12.18

B

X

SUOPTIMIST - HRK MEDJUGORJE

 

 

01/02.12.18

B

X

HRK ŠIROKI - RA ČAPLJINA

 

 

01/02.12.18

A

XI

SU OPTIMIST - RA ČAPLJINA

 

 

01/02.12.18

A

XI

HRK ŠIROKI - HRK MEDJUGORJE

 

 

01/02.12.18

B

XI

SU  OPTIMIST - RA ČAPLJINA

 

 

01/02.12.18

B

XI

HRK ŠIROKI - HRK MEDJUGORJE

 

 

 

 

 

DVANAESTO I TRINAESTO KOLO – 08/09.12.2018. MJESTO: RA ČAPLJINA

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

08/09.12.18

A

XII

RK IZVIĐAČ - HRK MEDJUGORJE

 

 

08/09.12.18

A

XII

HRK ČAPLJINA - RA ČAPLJINA

 

 

08/09.12.18

B

XII

RK IZVIĐAČ I - HRK MEDJUGORJE

 

 

08/09.12.18

B

XII

RK IZVIĐAČ II - RA ČAPLJINA

 

 

08/09.12.18

A

XIII

RK IZVIĐAČ - RA ČAPLJINA

 

 

08/09.12.18

A

XIII

HRK ČAPLJINA - HRK MEDJUGORJE

 

 

08/09.12.18

B

XIII

RK IZVIĐAČ I - RA ČAPLJINA

 

 

08/09.12.18

B

XIII

RK IZVIĐAČ II - HRK MEDJUGORJE

 

 

 

DVANAESTO I TRINAESTO KOLO – 08/09.12.2018. MJESTO: TOMISLAVGRAD

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

08/09.12.18

A

XII

SU OPTIMIST - RK DELMINIUM

 

 

08/09.12.18

A

XII

HRK ŠIROKI - HMRK ZRINJSKI

 

 

08/09.12.18

B

XII

SU  OPTIMIST - RK DELMINIUM

 

 

08/09.12.18

B

XII

HRK ŠIROKI - HMRK ZRINJSKI

 

 

08/09.12.18

A

XIII

SU OPTIMIST - HMRK ZRINJSKI

 

 

08/09.12.18

A

XIII

HRK ŠIROKI - RK DELMINIUM

 

 

08/09.12.18

B

XIII

SU  OPTIMIST - HMRK ZRINJSKI

 

 

08/09.12.18

B

XIII

HRK ŠIROKI - RK DELMINIUM

 

 

 

 

 

 

SEDMO I ČETRNAESTO KOLO – 15/16.12.2018.  MJESTO: HRK ČAPLJINA

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

15/16.12.18

A

VII

RK IZVIĐAČ - HRK ČAPLJINA

 

 

15/16.12.18

A

VII

SU OPTIMIST - HRK ŠIROKI

 

 

15/16.12.18

B

VII

RK IZVIĐAČ I - RK IZVIĐAČ II

 

 

15/16.12.18

B

VII

SU  OPTIMIST - HRK ŠIROKI

 

 

15/16.12.18

A

XIV

RK IZVIĐAČ - HRK ČAPLJINA

 

 

15/16.12.18

A

XIV

SU OPTIMIST - HRK ŠIROKI

 

 

15/16.12.18

B

XIV

RK IZVIĐAČ I - RK IZVIĐAČ II

 

 

15/16.12.18

B

XIV

SU  OPTIMIST - HRK ŠIROKI

 

 

 

 

SEDMO I ČETRNAESTO KOLO – 15/16.12.2018.                   MJESTO: MOSTAR

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

15/16.12.18

A

VII

RK DELMINIUM - HMRK ZRINJSKI

 

 

15/16.12.18

A

VII

HRK MEDJUGORJE - RA ČAPLJINA

 

 

15/16.12.18

B

VII

RK DELMINIUM - HMRK ZRINJSKI

 

 

15/16.12.18

B

VII

HRK MEDJUGORJE - RA ČAPLJINA

 

 

15/16.12.18

A

XIV

RK DELMINIUM - HMRK ZRINJSKI

 

 

15/16.12.18

A

XIV

HRK MEDJUGORJE - RA ČAPLJINA

 

 

15/16.12.18

B

XIV

RK DELMINIUM - HMRK ZRINJSKI

 

 

15/16.12.18

B

XIV

HRK MEDJUGORJE - RA ČAPLJINA

 

 

 

NAPOMENA:

1.vrijeme početka natjecanja određuje domaćin

2.domaćin je dužan 5 dana prije natjecanja obavijestiti sve sudionike o satnici natjecanja

3.domaćin je dužan  osigurati dvoranu.zapisnike, zapisničara ,mjeritelja vremena, zdravstvenu osobu bez koje ne može početi utakmica.

- naknadu za zdravstvenu osobu snosi domaćin.

4.Utakmice za 2004 i mlađe igraju se 2x20 min  ali učesnici se mogu dogovoriti o dužini trajanja utakmica

5. Utakmice za 2006 i mlađe igraju se 2x15 min  ali učesnici se mogu dogovoriti o dužini trajanja utakmica

6.Pravo nastupa imaju registrirani  igrači  sa liječničkim pregledom.

 

                                             NATJECATELJSKO   POVJERENSTVO                                                                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                        Zdenko ALPEZA v.r.

                                                                                                         Pero MARIĆ v.r.

 

                                          .                                                               Mileta  KEKIĆ  v.r


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/rshbcom/public_html/rkdelminium.com/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248