Copyright 2018 - Custom text here
  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • RK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

  • ŽRK Delminuim

Utorak, 06 Studeni 2018 11:20

Rezultati i poredak mlađe dobnih skupina lige Rukometnog saveza Herceg Bosne

 

PRVO I DRUGO KOLO – 04.11.2018.  MJESTO: TOMISLAVGRAD

 

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

04.11.18

A

I

RKDELMINIUM-HRK MEDJUGORJE

8:30

14:9 (8:5)

04.11.18

B

I

RKDELMINIUM - HRKMEDJUGORJE

9:30

7:3(4:1)

04.11.18

A

II

RKDELMINIUM-RA ČAPLJINA

11:00

22:9(12:5)

04.11.18

B

II

RKDELMINIUM - RA ČAPLJINA

12:00

17:6(10:3)

 

 

 

 

 


         
B O S N A  I  H E R C E G O V I N A

R U K O M E T N I  S A V E Z

      H E R C E G – B O S N E

      HANDBALL FEDERATION OF HERZEG BOSNIA

           Mostar 88000, Blajburških žrtava 17 Lamela F-3,

                tel./fax/ 00 387 34 78 70,  žiro račun UniCredit bank:

                                                      3381002201486414: ID: 4227242230000

 

LIGA MLADIH –muškarci 2018/2019

Sudionici natjecanja:

  A LIGA – DJEČACI (2004/05)

B LIGA – CICIBANI (2006/2007)

A1  RK IZVIĐAČ

B1 RK IZVIĐAČ I

A2  HRK ČAPLJINA

B2 RK IZVIĐAČ II

A3  SU OPTIMIST

B3 SU  OPTIMIST

A4  HRK ŠIROKI

B4 HRK ŠIROKI

A5 RK DELMINIUM

B5 RK DELMINIUM

A6 HMRK ZRINJSKI

B6 HMRK ZRINJSKI

A7 HRK MEDJUGORJE

B7 HRK MEDJUGORJE

A8 RA ČAPLJINA

B8 RA ČAPLJINA

 

PRVO I DRUGO KOLO – 03.11.2018. MJESTO:   ŠIROKI BRIJEG

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

03/04.11.18

A

I

RK IZVIĐAČ - SU OPTIMIST

12.00 h

23-11 (10-4)

03/04.11.18

A

I

HRK ČAPLJINA - HRK ŠIROKI

12.35 h

11-22 (3-8)

03/04.11.18

B

I

RK IZVIĐAČ I - SU  OPTIMIST

13.10 h

14-5 (7-2)

03/04.11.18

B

I

RK IZVIĐAČ II - HRK ŠIROKI

13.35 h

7-4 (4-1)

03/04.11.18

A

II

RK IZVIĐAČ - HRK ŠIROKI

14.00 h

18-10 (10-4)

03/04.11.18

A

II

HRK ČAPLJINA -SU OPTIMIST

14.35 h

17-16 (9-11)

03/04.11.18

B

II

RK IZVIĐAČ I - HRK ŠIROKI

15.10 h

9-2 (1-1)

03/04.11.18

B

II

RK IZVIĐAČ II - SU  OPTIMIST

15.40 h

10-7 (6-4)

 

 

PRVO I DRUGO KOLO – 03/04.11.2018.  MJESTO: TOMISLAVGRAD

NADNEVAK

LIGA

KOLO

PAROVI

VRIJEME

REZULTAT

03/04.11.18

A

I

RKDELMINIUM-HRK MEDJUGORJE

8:30

14:9 (8:5)

03/04.11.18

A

I

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

9:00

18:13(9:7)

03/04.11.18

B

I

RKDELMINIUM - HRKMEDJUGORJE

9:30

7:3(4:1)

03/04.11.18

B

I

HMRK ZRINJSKI - RA ČAPLJINA

10:00

13:8(7:4)

03/04.11.18

A

II

RKDELMINIUM-RA ČAPLJINA

11:00

22:9(12:5)

03/04.11.18

A

II

HMRKZRINJSKI - HRK MEDJUGORJE

11:30

17:19(9:8)

03/04.11.18

B

II

RKDELMINIUM - RA ČAPLJINA

12:00

17:6(10:3)

03/04.11.18

B

II

HMRK ZRINJSKI - HRKMEDJUGORJE

12:30

11:3(6:1)

LJESTVICA NAKON 1. i 2. kola (liga za2004/2005 – dječaci)

1.

A1  RK IZVIĐAČ

2

2

0

0

41:21

6

+20

2.

A5 RK DELMINIUM

2

2

0

0

36:18

6

+18

3.

A2  HRK ČAPLJINA

2

1

0

1

28:38

3

+10

4.

A6 HMRK ZRINJSKI

2

1

0

1

35:32

3

+3

5.

A4  HRK ŠIROKI

2

1

0

1

32:29

3

+3

6.

A7 HRK MEDJUGORJE

2

1

0

1

28:31

3

-3

7.

A3  SU OPTIMIST

2

0

0

2

27:40

0

-13

8.

A8 RA ČAPLJINA

2

0

0

2

22:40

0

-18

 

LJESTVICA NAKON 1. i 2.kola (liga za 2006/2007 cicibani)

 

1.

B1 RK IZVIĐAČ I

2

2

0

0

23:7

6

+16

2.

B5 RK DELMINIUM

2

2

0

0

24:9

6

+15

3.

B6 HMRK ZRINJSKI

2

2

0

0

24:11

6

+13

4.

B2 RK IZVIĐAČ II

2

2

0

0

17:11

6

+6

5.

B4 HRK ŠIROKI

2

0

0

2

6:16

0

-10

6.

B3 SU  OPTIMIST

2

0

0

2

12:24

0

-12

7.

B7 HRK MEDJUGORJE

2

0

0

2

6:18

0

-12

8.

B8 RA ČAPLJINA

2

0

0

2

14:30

0

-16